Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
MY-Kształciuchy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięta rejestracja i dostęp dla gości
Autor Wiadomość
cyklop28 

Piwa: 66/17
Wysłany: 2011-07-14, 19:41   Zamknięta rejestracja i dostęp dla gości

W związku z nienaturalnym wysypem śmieci na naszym forum postanowiłem zamknąć możliwość rejestracji na parę dni.
Jeżeli ktokolwiek z gości zechce się zarejestrować to proszę wysłać maila z prośbą o otworzenie furtki. Na pewno to zrobię. Maile proszę kierować na adres cyklop28@wp.pl .

Zarówno z nowymi użytkownikami mamy wysyp SPAMpostów. Staram się usuwać je regularnie, jednak jeżeli sytuacja będzie trwała to wyłączę na jakiś czas możliwość pisania postów dla gości.

Proszę również o każdorazowe zgłaszanie postów ze spamem. Możecie to robić za pomocą przycisku "Raportuj", ale także można zebrać linki do wszystkich wątków i wysłać do mnie PW.

Jeżeli są jakieś pytania to proszę o e-mail lub PW

~Administracja
Postaw piwo autorowi tego posta

śmieć
Gość
  Wysłany: 2011-09-12, 07:54   

I masz rację wywalaj od razu, co się będziesz śmieciami przejmował, jak juz wrzucasz wszystkich do jednego worka. Bawcie się. Już raz mnie wywalileś, drugi raz nie pozwolę.

jolar 

Piwa: 34/6
Wysłany: 2011-09-12, 10:27   

śmieć pisze:
I masz rację wywalaj od razu, co się będziesz śmieciami przejmował, jak juz wrzucasz wszystkich do jednego worka. Bawcie się. Już raz mnie wywalileś, drugi raz nie pozwolę.

Czytanie bez zrozumienia doprowadza do takich komentarzy. Przeczytaj jeszcze raz, może dopytaj ale nie obrażaj się i nie oskarżaj bezpodstawnie."Śmieci" to rejestrujący się na chwilę tylko po to, aby wrzucić niechcianą przez nas reklamę czy inny w swej treści spam w wątki, które do tego nie służą a ostatnio stało się to nagminne.

śmieć
Gość
  Wysłany: 2011-09-12, 14:59   

jolar pisze:
śmieć pisze:

Czytanie bez zrozumienia doprowadza do takich komentarzy. Przeczytaj jeszcze raz, może dopytaj ale nie obrażaj się i nie oskarżaj bezpodstawnie."Śmieci" to rejestrujący się na chwilę tylko po to, aby wrzucić niechcianą przez nas reklamę czy inny w swej treści spam w wątki, które do tego nie służą a ostatnio stało się to nagminne.

I na dodatek zostałem idiotą, który nie rozumie tego co jest napisane. Fajnie tu jest.

iga. 

Piwa: 157/178
Wysłany: 2011-09-12, 15:21   

śmieć pisze:

I na dodatek zostałem idiotą, który nie rozumie tego co jest napisane. Fajnie tu jest.

A zrozumiałeś ?? ?? przeczytaj jeszcze raz to co napisał Cyklop, jak tym razem nie zrozumiesz , to daj sobie spokój.

Yogi-Bubu 
Nic nie jest skończone, póki się nie skończy. Y.

Piwa: 88/138
Wysłany: 2011-09-12, 15:43   

Sorki, że się wcinam, ale zupełnie nie wiem, dlaczego Gościu sam siebie nazywasz idiotą? :shock:
Przecież niezrozumienie tekstu nie musi być chyba od razu wartością klasyfikującą?
Chyba, że Twoja samoocena jest aż tak niska... Ale chyba nie winisz o to nikogo innego?
Nie bądź dla siebie aż tak surowy... Jeśli Cię to choć trochę wesprze, to powiem: "Fajny jesteś".
Mam nadzieję, że już Ci lżej?

Ostatnio zmieniony przez Yogi-Bubu 2011-09-12, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2011-09-12, 15:58   

śmieć pisze:
Fajnie tu jest.
Tak! Jest tu fajnie, ale jak ktoś się chce czepiać to sobie zawsze coś znajdzie. NIKT nie napisał, że goście to śmieci i NIKT nie napisał, że jesteś idiotą

nieśmieć
Gość
  Wysłany: 2011-09-12, 19:31   

emka qrna to nie ja, ale jak sie czyta pierwsze zdanie cyklopa, faktycznie można dostać gęsiej skórki, ja bym tego tak nie zrozumiał ale i tak nie napisał jak on, toteż i jolarka pewnie nie tak by mnie nazwała, ale sie porobiło, sie porobiło, nie przejmujta sie, bo to Polska właśnie
Pozdrawiam was cieplutko a i anulkę osobno ze z buziaczkami, przepraszam za wpis ale emka mnie zawsze o coś podejrzewa @ jedna, nie chciałbym wam przeszkadzać, macie tylko spraw na głowie z tymi śmieciami aż współczuję.

Anulka 

Piwa: 140/147
Wysłany: 2011-09-12, 19:37   

nieśmieć pisze:
emka qrna to nie ja
A co? Nawtykała Ci?
nieśmieć pisze:
anulkę osobno ze z buziaczkami
Dziękuję :)
nieśmieć pisze:
o coś podejrzewa
Dość często słusznie :P

emeryta 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2011-09-12, 20:46   

nieśmieć pisze:
emka qrna to nie ja, ale jak sie czyta pierwsze zdanie cyklopa, faktycznie można dostać gęsiej skórki

Przeczytałam ze trzy razy to pierwsze zdanie i gęsiej skórki ani śladu. Muszę mieć skórę hipopotama chyba... :)
Bobaska- "wrażliwca"pozdrawiam nieustająco.

Św. Tomasz z Akwinu

faktycznie
Gość
Wysłany: 2011-09-18, 06:38   

Powodem zamknięcia możliwości rejestracji był - jak pisze Cyklop - nienaturalny wysyp śmieci.

Proponuję poczytać niniejszy link - słowa "psychopata", "impotent", i wulgarne wycieczki osobiste pod adresem określonych nicków są więc nie "śmieciem" tylko OZDOBĄ wątku POETYCKIEGO ?

http://www.my-ksztalciuchy.pl/viewtopic.php?t=3535

No, chyba, że to pisał ktoś z zarejestrowanych, tyle, że pod ukradzionym gdzie indziej nickiem i jako gość.
Wtedy przepraszam administrację i zarejestrowanych.
Acha - rozumiem, widocznie nie wszyscy czytają "poezję", więc nie mieli okazji zapoznać się z treścią, ani wyrazić oburzenia, jak choćby na wątku Pauliny gdzie protestowano w związku ze stawianiem piwa.
No, ale jak mówi przysłowie " zgustami..." i dalej jakoś tam tak.

propozycja
Gość
Wysłany: 2011-09-18, 13:19   

Nie sądzisz "faktycznie", że jedynym wyjsciem z sytuacji jest udostępnienie tego forum osobom tylko i wyłącznie logowanym. Sam, jak widzę, (ja zresztą w tej sytuacji też) wyrażasz swoje oburzenie jako nielogowany, być może jesteś przekonany, jako że nikt inny się nie obruszył, że cytowane słowa dotyczą wyłącznie Ciebie. A może rzeczywiscie w czymś zawiniłeś....

faktycznie
Gość
Wysłany: 2011-09-18, 14:05   

Po pierwsze - pierwsze zdanie jakie napisałeś nie zawiera na końcu znaku zapytania - nie wiem, czy jest więc sugestią słuszności takiej blokady, czy pytaniem o nią. Osobiście neguję zasadność blokad, gdyż nie o to chodzi w kontaktach forumowych, aby tworzyć zamknięte grupy dyskusyjne, które prędzej czy później i tak skaczą sobie do oczu, a wymiana zdań jest sporadyczna - pisano już tu o tym, więc szkoda się powtarzać.
Po drugie - nie ustalam swojej winy na forum - chyba, że uznamy samo na nim bycie za formę występku. Niezależnie od tego - nawet winnemu czegokolwiek - należy się jednak jakiś szacunek w wypowiedzi polemicznej, ubliżanie i to w wysoce chamski sposób, nie jest według mnie ( i mam nadzieję, że nie tylko ) odpowiednią formą ani reakcji, ani uzmysławiania komuś jego błędu.
Z obu powyższych pozwolę sobie wyciągnąć wniosek.
To Administracja wątku winna dbać o jego jakość. Jeśli w tytule strony głównej pojawia się ostrzeżenie o trudnościach w bieżącym logowaniu, z wyjaśnieniem przyczyny tego ( wysyp postów chamskich ) - to wypada przypuszczać, iż każdy przejaw chamstwa na tych stronach będzie bezwględnie jeśli nie piętnowany ( tu niestety "milczenie owiec") to usuwany - i nie jest to żadne nawoływanie do cenzury.
Wielokrotnie wskazywano na możliwość blokowania (banowania) IP określonego autora ( raczej w aspekcie kary za ostrzeżenia - i to też tylko czasowo).
Wygląda więc, że ustalenie osób ubliżających komukolwiek - ( tak Tobie, mnie, jak i innym ) nie jest problemem nad siły.
Brak reakcji ze strony decydentów musi więc martwić, tym bardziej, że - jak się wydaje - atakujący ( a raczej atakująca ) jest związana z MYK-ami.

nieśmieć
Gość
  Wysłany: 2011-09-18, 19:36   

Przeczytałam ze trzy razy to pierwsze zdanie i gęsiej skórki ani śladu. Muszę mieć skórę hipopotama chyba... :)
Bobaska- "wrażliwca"pozdrawiam nieustająco.[/quote]

zaraz wrażliwca, pamiętasz jak wywalili moich dziadków, do tej pory nikt ich nie przeprosił, a teraz "faktycznie" by nazwał ich śmieciami, gdyby zechcieli się zarejestrować, albo zmusić np do napisania takiej treści e-maila : Panie Cyklop bardzo proszę o mozliwośc zarejestrowania na mykach w celach towarzyskich, jednocześnie pragnę Pana zapewnić iż nie jestem śmieciem ani człowiekiem (kobietą) króry(a) ma brzydki zapach. tmdiwśnb. Proszę o pozytywne załątwienie mojej prośby.
Wybacz ale nie napisałbym takiego podania. Ale nie przejmuj się i tak Was kocham.

Odpowiedz do tematu